Postat de MoNnk1zorN la nov. 13, 2011 in Altele | 1 comentariu
Cine a zis „A fi sau a nu fi.. ” ?
Nu a zis…William Shakespeare a scris in Hamlet parca…
A fost raspunsul de ajutor?
Nume (necesar)
Mail (nu va fi publicat) (necesar)
Website
Δ
Nu a zis…William Shakespeare a scris in Hamlet parca…
A fost raspunsul de ajutor?
LikeDislike